Actualitate
VIDEO Katy Perry şi-a liniştit fanii, după ce a părut dezorientată la ceremonia de încoronare a regelui Charles
Cântăreaţa americană Katy Perry şi-a liniştit fanii după ce părut că şi-a pierdut locul şi a fost zărită plimbându-se dezorientată pe culoar sâmbătă în Westminster Abbey din Londra, în timpul ceremoniei de încoronare a regelui Charles al III-lea, relatează DPA și Agerpres.
Cântăreaţa Katy Perry, la ceremonia de încoronare a regelui CharlesFoto: James Veysey / Shutterstock Editorial / Profimedia
Un videoclip distribuit pe reţelele sociale o arată pe vedeta pop americană, care a purtat un costum cu fustă de culoare liliachie realizat de Vivienne Westwood, plimbându-se dezorientată în timp ce încerca să-şi găsescă locul.
Ea s-a oprit apoi la unul dintre culoare, arătând spre un scaun şi cerând ajutorul invitaţilor.
Cântăreaţa, în vârstă de 38 de ani, a postat un mesaj pe Twitter pentru a le răspunde fanilor, după ce zeci de mii de internauţi au apreciat şi au distribuit înregistrarea video.
„Nu vă faceţi griji, mi-am găsit locul”, a scris cântăreaţa, care va cânta la concertul de duminică de la Castelul Windsor.
Mesajul i-a făcut pe unii fani să glumească pe seama lui Perry, care este un ambasador pentru The British Asian Trust, o organizaţie de caritate fondată de regele Charles pe când era prinţ de Wales.
Un utilizator a glumit spunând că locul pe care nu-l găsea cântăreaţa „ar fi trebuit să fie tronul, dar nu ştie ce s-a întâmplat”.
Acesta nu este singurul incident observat de public după ce Perry a fost văzută în timp ce părea că s-a împiedicat în momentul în care a plecat de la ceremonia de încoronare.
Vedeta pop a fost susţinută de alţi invitaţi după ce aproape era să se prăbuşească la plecarea de la ceremonia organizată la Westminster Abbey.
-
Actualitateacum 2 săptămâniCompania Românească producătoare de profile PVC, Klass Coating System, prezentă la FENSTERBAU FRONTALE 2026
-
Actualitateacum 2 săptămâniTextura care arată bine azi poate ceda repede: alginatul de sodiu în formule sensibile după prima săptămână
-
Uncategorizedacum O săptămână
• Dyson lansează HushJet™ Purifier Compact: purificare puternică, acum în format compact și ultra-silențios
-
Actualitateacum 2 săptămâniGlafuri PVC de interior pentru ferestre mici – Cum le facem să pară mai mari
-
Uncategorizedacum 2 săptămâniVlad Buzoianu intră pe piața spălătoriilor auto și lansează Washzilla, proiect care pornește la Cluj după o investiție de 500.000 de euro
-
Uncategorizedacum O săptămânăProiectele complexe de software, AI și data duc RebelDot pentru a treia oară în FT1000, topul Financial Times al companiilor europene cu cea mai rapidă creștere
-
Uncategorizedacum 2 săptămâniCursuri de înot pentru adulți: ghid complet pentru începători și avansați
-
Uncategorizedacum 2 săptămâniVozol Switch Pro 800 – un sistem modern pentru utilizatorii care caută flexibilitate și varietate



