Actualitate
Niste penibili, atat Kovesi cat si Iohannis.
Preotul Chris Terhes, preşedintele Coaliţiei românilor din SUA, precizează, referitor la revocarea șefei DNA, că ar trebui să te gândești la cuvintele Scripturii: cine se înalță pe sine (mai ales călcând pe alții) va cădea.
Iohannis s-a compromis cu Kovesi. Din 2016 am spus ca Iohannis va deconta toate mizeriile ei si deja o vedeti. Iohannis a dovedit ca e un om slab si incapabil sa conduca.
Kovesi, de partea cealalta, a dorit sa transforme ultima conferinta de presa intr-o ocazie de lansare politica, insa nu a reusit decat sa se lanseze in penibil.
Privind la Kovesi nu poti decat sa te gandesti la cuvintele Scripturii: cine se inalta pe sine (mai ales calcand pe altii) va cadea.
Toti care au laudat-o si tamaiat-o pe Kovesi, stiind ce abuzuri face, sunt la fel de vinovati pentru esecul ei. (Frone A.).
-
Actualitateacum 2 săptămâniCompania Românească producătoare de profile PVC, Klass Coating System, prezentă la FENSTERBAU FRONTALE 2026
-
Actualitateacum 2 săptămâniTextura care arată bine azi poate ceda repede: alginatul de sodiu în formule sensibile după prima săptămână
-
Uncategorizedacum O săptămână
• Dyson lansează HushJet™ Purifier Compact: purificare puternică, acum în format compact și ultra-silențios
-
Actualitateacum 2 săptămâniGlafuri PVC de interior pentru ferestre mici – Cum le facem să pară mai mari
-
Uncategorizedacum 2 săptămâniVlad Buzoianu intră pe piața spălătoriilor auto și lansează Washzilla, proiect care pornește la Cluj după o investiție de 500.000 de euro
-
Uncategorizedacum 2 săptămâniCursuri de înot pentru adulți: ghid complet pentru începători și avansați
-
Uncategorizedacum 2 săptămâniVozol Switch Pro 800 – un sistem modern pentru utilizatorii care caută flexibilitate și varietate
-
Uncategorizedacum O săptămânăProiectele complexe de software, AI și data duc RebelDot pentru a treia oară în FT1000, topul Financial Times al companiilor europene cu cea mai rapidă creștere



