Actualitate
O minoră a ajuns la Spitalul Județean după ce a consumat droguri
Copila a fost adusă chiar de mama ei la spital, în seara zilei de 20 ianuarie, în jurul orei 23.00. Potrivit surselor noastre, femeia susține că fiica ei se simțea rău, drept urmare i-a administrat pastile pentru dureri (Paduden și Nolicin). Văzând că starea copilei nu se îmbunătățește, femeia a decis să meargă la spital, iar în urma investigațiilor medicii au constatat faptul că minora consumase amfetamine. Fata a rămas internată în spital, sub supravegherea medicilor.
Aceleași surse susțin că oamenii legii au fost anunțați de către reprezentanții spitalului despre cazul minore care a consumat droguri, cercetările fiind preluate de Brigada de Combatere a Criminalității Organizate (BCCO).. (www.ziarulincomod.ro ).
-
Actualitateacum O săptămânăDaniela Popescu, femeia din spatele AVL Cleaning: firma de curățenie din Ploiești care îți lasă casa lună
-
Diverseacum 2 săptămâniRePatriot recomandă includerea diasporei în strategiile locale, județene și regionale de dezvoltare și extinderea „Zilelor Diasporei” la nivel național
-
Actualitateacum O săptămânăAlternative Premium de Tranzit European: Cum Revoluționează Parteneriatul Topală Travel și Luk-Travel.ro Naveta Internațională
-
Diverseacum O săptămânăCanicula nu mai așteaptă luna iulie. Cum încearcă fermierii români să își protejeze culturile din solarii fără costuri imposibile
-
Socialacum 2 săptămâniTechmark, compania condusă de Raluca Avram-Danifeld, mizează pe servicii integrate: de la site și social media la evenimente corporate
-
Sportacum 2 săptămâniABC Fitness School lansează un nou curs de calificare pentru ocupația de Instructor de Pilates – Level 4
-
Stiri localeacum O săptămânăGhidul Tău pentru Mobilă Premium în Timișoara: Descoperă Showroom-ul Home Mobili
-
Actualitateacum O săptămânăPrelucrarea metalelor la comandă: cum funcționează Laser Processing România



