Actualitate
Starul lui PSG nu se simte bine în Franţa şi îi lipseşte competiţia şi rivalitatea din campionatul spaniol
Ronaldo Luis Nazário de Lima pune presiune pe şefii lui Real Madrid şi îi îndeamnă să pună rapid mâna pe Neymar. Presa franceză scrie că starul lui PSG nu se simte bine în Franţa şi îi lipseşte competiţia şi rivalitatea din campionatul spaniol.
„Neymar este un jucător superb şi sunt şanse să devină cel mai bun fotbalist din lume în câţiva ani. Iar Real Madrid are nevoie de ceea ce este mai bun. Nu am avut nicio proBlemă în perioada în care am jucat la Inter Milano, dar am plecat pentru că Real Madrid este un club la care orice fotbalist vrea să joace”, a spus Ronaldo la un eveniment la Londra unde s-a întâlnit şi cu starul lui PSG. (Mincu E.).
-
Actualitateacum O săptămânăDaniela Popescu, femeia din spatele AVL Cleaning: firma de curățenie din Ploiești care îți lasă casa lună
-
Diverseacum 2 săptămâniRePatriot recomandă includerea diasporei în strategiile locale, județene și regionale de dezvoltare și extinderea „Zilelor Diasporei” la nivel național
-
Actualitateacum 2 săptămâniAlternative Premium de Tranzit European: Cum Revoluționează Parteneriatul Topală Travel și Luk-Travel.ro Naveta Internațională
-
Diverseacum O săptămânăCanicula nu mai așteaptă luna iulie. Cum încearcă fermierii români să își protejeze culturile din solarii fără costuri imposibile
-
Socialacum 2 săptămâniTechmark, compania condusă de Raluca Avram-Danifeld, mizează pe servicii integrate: de la site și social media la evenimente corporate
-
Sportacum 2 săptămâniABC Fitness School lansează un nou curs de calificare pentru ocupația de Instructor de Pilates – Level 4
-
Stiri localeacum 2 săptămâniGhidul Tău pentru Mobilă Premium în Timișoara: Descoperă Showroom-ul Home Mobili
-
Actualitateacum O săptămânăPrelucrarea metalelor la comandă: cum funcționează Laser Processing România



