Actualitate
Polițiști prahoveni, premiați la Campionatul Mondial al Polițiștilor și Pompierilor de la Los Angeles! FOTO
Trei polițiști prahoveni au fost premiați la Campionatul Mondial al Polițiștilor și Pompierilor din Los Angeles, care are loc în perioada 7-16 august! Sandu Frangulea, șeful Serviciului Arme, Explozivi și Substanțe Periculoase a fost premiat cu argint la atletism, în timp ce Marian Doru, de la Serviciul Acțiuni Speciale („mascați”), a primit bronz la judo. Ciprian Ardeleanu, polițist din cadrul Biroului Rutier Ploiești, a fost premiat cu aur la full contact.
La campionat a participat și un jandarm din Prahova, George Iosub, care a concurat la proba de judo. (ziarulincomod.ro).
Vezi mai jos imagini cu polițiștii premiați:





-
Actualitateacum O săptămânăDaniela Popescu, femeia din spatele AVL Cleaning: firma de curățenie din Ploiești care îți lasă casa lună
-
Diverseacum O săptămânăRePatriot recomandă includerea diasporei în strategiile locale, județene și regionale de dezvoltare și extinderea „Zilelor Diasporei” la nivel național
-
Actualitateacum O săptămânăAlternative Premium de Tranzit European: Cum Revoluționează Parteneriatul Topală Travel și Luk-Travel.ro Naveta Internațională
-
Socialacum O săptămânăTechmark, compania condusă de Raluca Avram-Danifeld, mizează pe servicii integrate: de la site și social media la evenimente corporate
-
Diverseacum 6 zileCanicula nu mai așteaptă luna iulie. Cum încearcă fermierii români să își protejeze culturile din solarii fără costuri imposibile
-
Sportacum 2 săptămâniABC Fitness School lansează un nou curs de calificare pentru ocupația de Instructor de Pilates – Level 4
-
Stiri localeacum O săptămânăGhidul Tău pentru Mobilă Premium în Timișoara: Descoperă Showroom-ul Home Mobili
-
Actualitateacum O săptămânăPrelucrarea metalelor la comandă: cum funcționează Laser Processing România



