Actualitate
Simona Halep (locul 2 WTA) s-a relaxat pe patinoar după antrenamentul pe care l-a avut duminică
Simona Halep (locul 2 WTA) s-a relaxat pe patinoar după antrenamentul pe care l-a avut duminică, conform gsp.ro.
Jucătoarea noastră a patinat timp de câteva zeci de minute pe patinoarul deținut de Ion Țiriac în Otopeni și a postat imaginile pe internet.
Următorul turneu la care participă Simona Halep este cel de la Wuhan (China), începând cu 25 septembrie. Apoi, Simona va rămâne acolo și pentru turneul de la Beijing. (Mincu E.).
-
Actualitateacum O săptămânăDaniela Popescu, femeia din spatele AVL Cleaning: firma de curățenie din Ploiești care îți lasă casa lună
-
Diverseacum 2 săptămâniRePatriot recomandă includerea diasporei în strategiile locale, județene și regionale de dezvoltare și extinderea „Zilelor Diasporei” la nivel național
-
Actualitateacum O săptămânăAlternative Premium de Tranzit European: Cum Revoluționează Parteneriatul Topală Travel și Luk-Travel.ro Naveta Internațională
-
Socialacum O săptămânăTechmark, compania condusă de Raluca Avram-Danifeld, mizează pe servicii integrate: de la site și social media la evenimente corporate
-
Diverseacum 6 zileCanicula nu mai așteaptă luna iulie. Cum încearcă fermierii români să își protejeze culturile din solarii fără costuri imposibile
-
Sportacum 2 săptămâniABC Fitness School lansează un nou curs de calificare pentru ocupația de Instructor de Pilates – Level 4
-
Stiri localeacum O săptămânăGhidul Tău pentru Mobilă Premium în Timișoara: Descoperă Showroom-ul Home Mobili
-
Actualitateacum O săptămânăPrelucrarea metalelor la comandă: cum funcționează Laser Processing România



