Actualitate
Patronul Stelei a dat afara patru jucatori chiar de Crăciun
Gigi Becali nu are milă pentru jucătorii lui Nicolae Dică nici măcar de sărbători. Patronul Stelei a anunţat că a îndepartat patru dintre aceştia chiar de Crăciun. Cei patru fotbalişti au fost cedaţi sub forma de împrumut la două echipe din Liga I.
Achim, Daniel Benzar si Marian Pleasca sunt trei dintre cei patru fotbalisti la care Steaua a renuntat pentru partea a doua a sezonului. Ei au fost imprumutati la Botosani si Voluntari. Becali spune ca si un al patrulea fotbalist, al carui nume nu a fost dezvaluit, va evolua sub forma de imprumut. „Pe Achim l-am dat imprumut la Botosani.
Pe Benzar cel mic (n.r Daniel Benzar) l-am dat la Voluntari. Pe Pleasca si inca unul tot la Voluntari”, a spus Becali pentru ProTV. „Eu vreau sa mai iau 2-3 jucatori in perioada de iarna”, a mai spus patronul Stelei.(Mincu E.).
-
Actualitateacum O săptămânăDaniela Popescu, femeia din spatele AVL Cleaning: firma de curățenie din Ploiești care îți lasă casa lună
-
Diverseacum 2 săptămâniRePatriot recomandă includerea diasporei în strategiile locale, județene și regionale de dezvoltare și extinderea „Zilelor Diasporei” la nivel național
-
Actualitateacum O săptămânăAlternative Premium de Tranzit European: Cum Revoluționează Parteneriatul Topală Travel și Luk-Travel.ro Naveta Internațională
-
Diverseacum 7 zileCanicula nu mai așteaptă luna iulie. Cum încearcă fermierii români să își protejeze culturile din solarii fără costuri imposibile
-
Socialacum 2 săptămâniTechmark, compania condusă de Raluca Avram-Danifeld, mizează pe servicii integrate: de la site și social media la evenimente corporate
-
Sportacum 2 săptămâniABC Fitness School lansează un nou curs de calificare pentru ocupația de Instructor de Pilates – Level 4
-
Stiri localeacum O săptămânăGhidul Tău pentru Mobilă Premium în Timișoara: Descoperă Showroom-ul Home Mobili
-
Actualitateacum O săptămânăPrelucrarea metalelor la comandă: cum funcționează Laser Processing România



