Premierul Florin Cîțu așteaptă demisii după scandalul evacuării Spitalului Foișor, însă nu indică exact demisiile cui. Întrebat duminică dacă cineva trebuie să facă un pas în spate, premierul a răspuns: „onoare, să vedem dacă mai există onoare în România”.
Știre în curs de actualizare



